خنک کننده ماینر روغنیبرند: اوپاپ

پیشنهاد فروش: خنک کننده ماینر روغنی

مشخصات: ظرفیت یک عدد ماینر ،دارای سیستم خنک کننده روغنی ، بی صدا، کم جا ، بدون نیاز به مدیریت لحظه به لحظه،مناسب مغازه و منزل

مقدار: 1یونیت

تحویل: در محل مشتری

تاریخ آگهی: 2020/01/18

زمان تحویل: سی روز

اعتبار: قابل انجام

قیمت هر یونیت  خنک کننده ماینر روغنی هشت میلیون تومان 

ثبت سفارش

معرفی محصول

 خنک کننده ماینر روغنی
ظرفیت یک عدد ماینر ،دارای سیستم خنک کننده روغنی ، بی صدا، کم جا ، بدون نیاز به مدیریت لحظه به لحظه،مناسب مغازه و منزل
کاربردهای خنک کننده ماینر روغنی : یونیت خنک کننده ماینینگ خانگی مناسب بدلیل کنترل صدا وگرمای دستگاه ماینر مناسب استخراج بیتکوین در منزل و دفتر کار و مغازه می باشد.
یونیت خنک کننده ماینینگ ماینینگ بی صدادرمنزل یونیت خنک کننده ماینینگ با سیستم روغنی یونیت ماینینگ بی صدا جهت دفاتر و فروشگاه ها و مغازه ها برای اولین بار پکیج خانگی ماینینگ از سوی اوپاپ جهت استفاده خانواده ها در منزل با مشخصات زیر ارائه می گردد: 1. پک سیستم خنک کننده خانگی 2. دارای سیستم خنک کننده روغنی 3. صدا در حد فن کامپیوتر 4. مناسب محیط های کوهستانی 5. مجهز به سیستم کنترل اتوماتیک دما 6. با پنل کنترل آسان 7. تحویل و راه اندازی در محل 8. یونیت خانگی استخراج بیتکوین با ظرفیت یک ماینر 9. سیستم شامل ماینر نمی گردد 10. انتخاب ماینر به عهده خریدار است 11. روغن ماینینگ استفاده شده دارای دوام بالا می باشد. 14. خدمات پس از فروش فقط سیستم خنک کننده را شامل می گردد شرایط بهینه برای استفاده از یونیت خانگی استخراج بیتکوین : • قراردادن یونیت خانگی بیتکوین در محلی که هوا جریان داشته باشد و بتواند گرما را خوب دفع کند • ثابت بودن ارتباط با اینترنت • استفاده کمتر از سیستم برقی منزل جهت اولویت دادن به استخراج بیتکوین برگشت سرمایه اولیه بسته به قدرت استخراج ماینر و قیمت بیتکوین در بازار می باشد. هدف از طراحی یونیت خانگی ماینینگ فراهم نمودن شرایط برای استخراج بیتکوین در منزل می باشد تا خانواده ها بتوانند در منزل درآمد داشته باشند . یونیت بی صدای استخراج بیتکوین مناسب مغازه ها و دفاتر تجاری و اداری می باشد و می تواند جبران بخش بزرگی از هزینه ها را بنماید. یونیت مایینینگ خانگی به صورتی طراحی شده است که دست و پا گیر نباشد و در حداقل فضا در ایوان جا داده شود. پکیچ خانگی استخراج بیتکوین نیاز به مدیریت روزمره ندارد و در صورت فشار اضافه به سیستم خود بخود از کار می افتد تا سیستم سالم بماند. استفاده ز روغن ماینینگ جهت خنک کردن سیستم استخراج بیتکوین علاوه بر حذف صدا به طول عمر و عملکرد بهتر ماینر کمک می کند و در مقایسه با سیستمهای ماینینگ هوا خنک ، با ریسک کمتری برای سوختن برد ها و پاور و فن روبرو خواهیم بود. بدون استفاده از سیستم خنک کننده امکان استفاده از ماینر در منزل و مغازه و دفتر کار فراهم نمی شد. امکان طراحی و ساخت یونیت خنک کننده طبق سفارش و فضای موجود در مغازه و منزل و اداره فراهم می باشد. شرایط سفارش : پس از بررسی بودجه خود ابتدا قوی ترین ماینر را انتخاب نمایید و سپس فضای نصب دستگاه در ایوان را فراهم ساخته و سپس اقدام به سفارش ماینر و ساخت یونیت خنک کننده بنمایید.

مشخصات خنک کننده ماینر روغنی

مشخصات خنک کننده ماینر روغنی :
ظرفیت یک عدد ماینر
دارای سیستم خنک کننده روغنی
بی صدا
کم جا
بدون نیاز به مدیریت لحظه به لحظه
مناسب مغازه و منزل
معرفی می گردد

اتریش
گوشت تازه وارداتی
800000 کیلو
تحویل ترمینال فرودگاه امام

قیمت هرکیلو گوشت تازه وارداتی 5.8 یورو
جديد ترين محصولات

امارات
بشکه فلزی خارجی
500000 عدد
تحویل درب انبار بندر عباس

قیمت هرعدد بشکه فلزی خارجی 450000 تومان
 ^